Previous Entry Share Next Entry
невеликий звіт
dyarynych
Давно нічого не писав, бо якось жалко було часу, та і показувати нічого—все рухається повільно, не до цього. Але ось щось найшло бажання показати чим займався останні 2 місяці і знов нічого не писати із спокійною душею. Так от, по порядку. Всі пікчі тикаються.Шрифти.
Останні шрифти | Recent typefaces specimen

Згори донизу: Продовження історії Terraformer, поки Regular і Bold, а також шматок Extra-Bold .
Далі—геометричний ґротеск, роздуми на тему Футури, ґотема і тих, що з ними. Мені здається що зараз потрібен новий гарний, моцний ґротеск, не знаю чи зможу його зробити)


І трошки почеркушек:
Раз.
Скетчі | Sketches
Просто крупний план, іноді мене поверх всього затягують якісь антіквові мотиви, бо думка що немає чим текст набрати мене мучає постійно. Звідси всіляки коми, астеріски, і просто шматки літер.
Два.
Скетчі 2 | Sketches 2
Це я давно намалював, щоправда проект трошки видозмінився (я задумував його закритим, а потім вирішив, що це неактуально).
Три.
Скетчі 3 | Sketches 3
Це прикидав гуманістичний санс, як підросту хочу зробити розвинуту гарнітуру, щоб було все (особливо хочеться зробити якийсь аґат типу Bell Centennial Картера, або того самого MH Grotesk Іллі Рудермана, тащусь від цих всіх оптичних приколів для дрібних кеглів)

Дизайн.
Ескіз обкладинки 1а

Ескіз обкладинки 1б

Ескіз обкладинки 2а

Ескіз обкладинки 2а

Ескіз обкладинки 3а

Ескіз обкладинки 3б

Зараз займаюсь дизайном видання з двох томів. Задача нетривіальна—бо дві абсолютно різних книжки треба всунути в спільний формат і стайл (перший том—праця про театральне мистецтво, постановку, сценографію і т.п.), а інша—біографічний твір, майже роман про життя режисера. Вищепоказані ескізи пошукові, щоб знайти спільну мову з автором видання, далі, сподіваюсь, буде (там і возні з форматом, і шрифтом, текст складний, верстка теж, купа фоток і малюнків, які треба вичищати).

Закусь.
Метронавігація | Metro signage 2
Метронавігація |Metro signage  2
Це мій власний проект, замість складати літачки і грати в плейстешн, я от навігацію думаю. Це просто картинку що схрещують неякісний рендер з першимим ескізами системи навігації київського метро. В планах зробити систему опенсорсною, тобто відкрити всі файли і документацію—не Київське метро, так беріть для чого хочете, але тут головна проблема з ліцензуванням шрифту (в робочих ескізах спочатку була мета, зараз попростіше—FreeSet, але вони не катять, бо метро ъх лыцензувати не буде, а в якусь сварку з паратуре не хочться влізати; є варіант з свіженьким PT Sans, але з ним вступають суто ідеологічні моменти.)


  • 1
в прямом начертании -д- не широковата ли? (особенно в начертании book)

смущает, что петля у -а- очень тонкая внизу

и, то что, в -б- место соединения овала и пламеневидного элемента очень массивное.

еще в жирном начртании -ж- кажется узковатой.

ну а вообще - нравится.

«д» справді заширока, «а»—мені подобається коли є напруга в цьому місці, і на мій погляд вона не шкодить загальному контрасту. З «б» треба подивитись, «ж» теж можливо—з іншого боку, якщо зробити її ширшою, вона стане засвітлою всередині, ну мені так здається. А загалом, дякую—слушні зауваження:)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account