Previous Entry Share Next Entry
Нові спроби. Juvenil Mono Grotesk
dyarynych
Думки про моноширинні шрифти не залишають моєї голови, тож я за порадою пана Андрія Шевченко, підійшов до справи з модульного боку, крім того вже маючи невеликий досвід. Вийшло таке:

Приклад вжитку (плакат фейковий, якщо що)

Думаю, що далі з ним робити, може відіслати на конкурс паратайпу.

  • 1
я в моноширинних не тямлю, але так здалеку наче непогано.
геть не знаю, як можна вирівняти колір тексту,
але зараз ясно що -т- наприклад просідатиме.
двійку варто було ближче до -s- вирішувати, думаю.
праві ніжки у -Д-д- трохи б одсунув

приємно чути:)

Дякую:) В принципі, з усім згоден (особливо із -т-, але тут не маю ідей поки). Виправляю:) З приводу кольору набору, мені самому дещо муляло око, і я звертався до інших представників моноширинних шрифтів, зокрема до підбірок Fontshop, і до сучасних зразків Fedra, Kettler, ну і більшість провалів у кольорі набору (не беручи до уваги мої власні чисто аматорські проблеми) серед моноширинників спільні. Я друкував досить дрібно набраний текст на лазері, наче більш-менш. Але все одно дякую, приємно що немає дуже-предуже явних огріхів, це крок після цього

нужно начертаний, МНОГО!

В принципі я згоден, судити шрифт з одного накрселення важко. В мене зараз багато проектів, один із них—це добротний геометричний ґротеск в багатьох накресленнях, і серед них думаю знайдеться місце і моношириннику—але роботи багато, а годин у добі мало. Крім того зараз готую Terraformer до релізу, і малюю ескізи шрифту для особистого проекту з навігації.

я чем больше работаю, тем больше понимаю, что толку от шрифтов с одним начертанием, которых у меня пачка валяется -- никакого! и это ужасно!
сейчас вон например, нужно сделать макет новому журналу и выбрать не из чего, только Шторм и АЛС, да и то...такое

Ще можна звернутись до tptq.com, але у них ціни, уух. Згоден на всі 100%, поле застосування нерозвинениз гарнітур вкрай обмежене—ні в кут, ні в двері. Але ви вже повірте мені на слово—це ну дуже непросто, зробити хоч базовий комплект накреслень.

тайпотек хорош да, но мне нужно изящнее, макеты на федре не тот характер несут,
да и потом выбора там особо нет)

А які західні аналоги (я так розумію, що проблема—що нема свіжої пристойної кирилки)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account