Previous Entry Share Next Entry
Надихаючий пост
dyarynych
Давно нічого не писав, вирішив ось катнуть пару рядків. Приводом стало коротеньке інтерв'ю із актором, який мені дуже подобається у журналі LQ (так, я читаю жіночі журнали:)). Це Вігго Мортенсен, актор відомий за ролі Арагорна у Володарі Кілець, Френка Гопкінса у фільмі Ідальго та інших, ось його профайл на IMDB. Він мені і так подобався, дуже натхненний у нього образ, та й просто симпатичний мужик, а вчора я дізнався що він ще й дуже гарний фотограф, поет (не можу оцінити, бо не дуже розбираюсь в поезії) непоганий художник і чудовий музикант (музика справді чарівна, і дискографія вражає).
Деякі його фото: тиць
На цьому ж сайті є фрагменти його музичних творів і віршів.
Нажаль, всі його твори розкидані в жахливому хаосі по інтернету, то ж треба витрати досить багато часу шоб знайти і впорядкувати трохи, а зараз зовсім немає часу. Але якщо знайду щось, зразу ж допишу сюди.


  • 1
а ще він останнім часом улюблений актор кроненберга - тільки ролі в нього там абсолютно відмінні від тих що він зазвичай грає

чув про фільм Eastern Promises, але не дивився, він в черзі. Я не можу сказати, що він дуже гарний актор, тобто він непоганий, але з ролей які я бачив, він часто-густо грає сам себе, тобто гри фактично немає або якоїсь імітації. Може в фільмах Кроненберга ситуаця інакша.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account